Ortadoğu ve Balkanlar’ın lider kağıt ve karton üreticisi MOPAK, yeni eğitim dönemine yepyeni tasarımları, canlı renkleri, kaliteli kağıdı ve çeşitli fonksiyonlara sahip MOPAK Defter markası ile şimdiden hazır. İlköğretimden üniversite son sınıfa kadar kız ve erkek öğrencilerin beğenileri göz önünde bulundurularak hazırlanan yüzlerce çeşit defterden biri mutlaka sizin için!

Okulların açılmasına az bir zaman kalmışken, kırtasiye alışverişi de şimdiden başladı. Alışverişin başrol oyuncuları ise yine defterler olacak. Türkiye’nin lider markası MOPAK Defter, yepyeni serileri ile öğrencilere keyifli bir eğitim yılı geçirmeyi hedefliyor. Her yaş grubu için özel olarak hazırlanan, kalite ve kullanım kolaylığı açısından tamamen öğrenci ihtiyaçlarına göre üretilen MOPAK Defterler, canlı ve neşeli tasarımlarıyla çok eğlenceli!

Her yaştan kız ve erkeklere özel tasarımlarıyla MOPAK Defter çok güzel!

İlkokul öğrencileri için rengarenk baskılar 1 numara! MOPAK Defter serilerinde, favori renkleriniz, modanıza ve modunuza uygun enerjik tasarımlar hep yanınızda olacak. Okula henüz başlayan ve yazı yazmayı öğrenecek olan minik öğrencilere güzel yazı ve müzik defterlerinde sevimli hayvan dostları eşlik ediyor. Hazırlık, 1-3 sınıflar için erkeklere özel araba ve futbol temaları defterleri süslerken, kızlar için pastel dizaynlı defterler yer alıyor. 5-6. sınıftan itibaren düz renk tasarımları, sade dizayn anlayışıyla bir araya getiren MOPAK Defter, kız ve erkeklere özel tasarımlarıyla, çocukların günlük hayatların­dan yansımalarla yeni nesil çocukların ve gençlerin defter kullanımında tercih ettiği, hayal ettiği kriterleri ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.

7. sınıf itibariyle çocukların, gençlerin kendi aralarında kullandığı günlük dilden esinlenen Laklak Serisi defterlerde sade kapaklarında esprili kelimeler sizi güldürüyor. Özgürlük serisi ile gençliğin kendisini hayatın her ala­nında mutlu ve özgür hissedecek keyiflere atıfta bulunuyor. Cilt bezi efektli serisinde ise espriyle karışık sosyalliğe, harekete, sevgiye davet çıkarıyor.

20150902_Buyukcekmece_005