İşe Alım

İŞE ALIM

MOPAK, sektöründeki güçlü marka imajını, köklü deneyimini ve sahip olduğu uzmanlığı geleceğe taşıyabilecek, kurum kültürüne hızla uyum sağlayıp gelişime ve değişime açık olacak ve çalışmaları ile fark yaratacak adayları bünyesine katarak büyümeye devam etmektedir. Seçme ve yerleştirme sürecinde adayların yetkinliklerini ve potansiyelini öncelikli olarak değerlendiren şirketimiz, deneyimli çalışanlarının yanı sıra, kariyer hayatına yeni başlayacak potansiyeli yüksek gençlere de kariyer ve gelişim olanakları sağlamaktadır.

MOPAK insan kaynakları politikası gereği, tüm açık pozisyonlarda öncelikle kendi bünyesindeki çalışanlarının yetkinlik envanterini tarayarak uygun aday olması durumunda, iç transfer ve terfi olanaklarını değerlendirir. İç işe alıma uygun aday olmaması durumunda, dış işe alım sürecini çeşitli ilan ve kanallarla başlatır. Tüm iş başvuruları internet ilanlarımız ve web sitemiz üzerinden veya doğrudan İnsan Kaynakları departmanımıza yapılır. Başvurular, uzmanlarımız tarafından açık olan pozisyonlar için önceden belirlenmiş kriterlere göre ön elemeden geçirilir. Kriterlere uygun adaylar görüşmeye çağrılır.

STAJYER ÇALIŞTIRMA
MOPAK Grup Genelinde okullardan zorunlu staj kapsamında veya İŞKUR tarafından resmi olarak yönlendirilen stajyerler istihdam edilebilmektedir.